Son Destan 2. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...

Sayfalar: Fragmanı Part 1 Part 2


Son Destan 2. Bölüm, Son Destan 2. Bölüm tek parça,Son Destan, Son Destan Son Bölüm, Son Destan izle

Başrollerini Selçuk Yöntem, Bülent İnal ve Sedef Avcı paylaştığı “Son Destan” dizisi TRT 1 de ekrana gelmeye devam ediyor. Dizi Salı günü ekrana geliyor. TRT ye özel 5 bölüm olarak çekildi. Dizide ayrıca Fatih Artman, Ecem Çalık ve Ekin Türkmen rol alıyor. Dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizi 2. Dünya savaşı ve sonrasını konu alıyor. Bir göç hikayesidir. Toprak ağaları memleketi ele geçirmiş… Buğdayı el altından tüccara satıp milleti açlığa mahkum ediyorlar. Genç nüfus “her an savaşa girebiliriz” endişesiyle askere alınmış, tarlalar ekilemiyor. Oysa Destan, ailesini yerle bir olan Yugoslavya’dan, bir “Umut Ülkesi”ne getirdiğine inanmakta. Bu umudu için bile savaşmak zorunda olduğunu fark ettiğinde, parçası olmayı reddettiği bir savaştan, toprak ağalarına karşı açtığı bir savaşın ortasında bulur kendisini.

Destan arkası erzak dolu bir kamyonla gelir ve erzakları dağıtır. Destan düzeni için savaşmaktadır lakin Yavuz ağa canı saydığı mallarını korumak için savaşan yaralı bir aslandır artık. Yavuz ağa Destan’a ne yapacak ?

<< >>
192
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 10 Oca 2017 tarihinde yayınlandı Dizi: Son Destan izle

Son Destan 2. Bölüm izle

Son Destan izle
diziizleson.com

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor