Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...

Sayfalar: Fragmanı Part 1 Part 2 Part 3Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm, Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. Bölüm tek parça, Bu Şehir Arkandan Gelecek izle, Bu Şehir Arkandan Gelecek Son Bölüm

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. bölüm fragmanında büyük karşılaşma! Oyuncuları kimdir?Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. bölüm fragmanında Ali için yeni bir sayfa açılmak üzeredir. Rauf’un düzenlediği oyunların ardından gemiye binemeyen ve öylece kala kalan Ali, Şahin’in kanatları altına sığınmıştır. Şahinle aralarında bir kan bağı olduğunu bilmeyen Ali, Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. bölüm fragmanında gemi belgelerini tekrar çıkardıktan sonra her şeyin yoluna gireceğini düşünmektedir. İşte Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. bölüm fragmanında gündeme gelmesi beklenen detaylı bilgiler

Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. bölüm fragmanında babası Şahin ile karşılaştığının farkında olmayan Ali, usulca gemici belgelerinin yeniden çıkmasını bekleyecektir. Belgelerin çıkmasını beklerken kara geçirdiği en büyük zamanı ise Derin ile geçirecektir. Beraber geçirecekleri her zaman dilimi onlara ayrı bir keyif katarken, işin diğer boyutunda bir evlilik hazırlığı olduğu gözardı edilmektedir. Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. yeni bölüm fragmanında her şeye bir silgi çeken Derin ise artık geri dönüşü olmayan yola adım atmıştır. İşte Merakla beklenen yeni dizi Bu Şehir Arkandan Gelecek 2. yeni bölüm fragmanı ve dizi oyuncuları hakkında bazı bilgiler

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Rauf’un oynadığı oyun yüzünden gemisine binemeyen Ali, yeniden belgelerini çıkarana kadar İstanbul’da mahsur kaldığını düşünür ve Şahin’e sığınır. Şahin, Ali’nin oğlu olduğunu öğrendiği andan itibaren hayata bağlanmıştır. Ama bu sır, zamanını beklemek zorundadır.

Mirkelamoğluların evinde ise büyük bir gerginlik yaşanmaktadır. Skandal gazetelere düşmüş, düğün iptal olmuştur. Yiğit perişandır, Derin’i kaybetmekten çok, Tekin Mirkelamoğlu üzerinden kurduğu düzenin bozulmasından korkmaktadır.

Ali, İstanbul’da kaldığını Derin’e haber vermek için evine gider ve Derin’in orada oturmadığını öğrenir. Derin’in yalan söylediğini anlar, O’na ulaşabileceği hiç bir yol yoktur. Derin’i kaybetmiştir.

Derin, Ali’nin çok uzaklarda olduğunu düşünerek, ailesine Ali’yi bir daha görmeyeceğine dair söz verir. Ancak tesadüfen Ali’nin gitmediğini öğrenince işler karışır. Babasının kendisine kurmaya hazırladığı tuzağı da öğrenen Derin, Ali’yi bulmaya ve kendini yeniden anlatmaya kararlıdır.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali’yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali’ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar.

Ali, “anne” dediği Rauf’un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır, kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf’un şefkatiyle unutur, yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır.

Armatör Tekin Mirkelamoğlu’nun kızı Derin ise, Hayatıyla ilgili çok önemli kararların eşiğindedir. Nişanlısı Yiğit’le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır.. Ali’nin içinde bulunduğu gemi limana yanaşırken, Derin de O sabaha yatağından bambaşka bir hayal için kalkar, ama O gün, hayatının değişeceğinin farkında değildir…

Ali yıllardır özellikle İstanbul’a uğrayan gemilerde çalışmak İstememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra, Şehre küstür, yıllar sonra “Rauf anne”si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder, ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir.

Halbuki Rauf İstanbul’a özellikle Ali için gelmiştir bu şehre…. Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali’nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali’yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır.. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı’yı bulur.

Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf’un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur..

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK OYUNCULARI

ŞAHİN (GÜRKAN UYGUN)

Eski boks şampiyonu. Kendi spor salonunda antrenörlük yapıyor. Sevdiği kadının ölümüne neden olanı öldürerek hapis yatmış, eski borçları yüzünden belaya karışmadan, ayakta durmaya çalışıyor. Tam hayatından vazgeçtiği sırada hayatına Ali girer.

DERİN (LEYLA LYDİA TUĞUTLU)

Ünlü armatör Tetin Mirkelamoğlu’nun kızıdır. Aynı çevrede birlikte büyüdüğü Yiğit’le nişanlıdır. Evlenmelerine on gün kala, büyük bir şelaleye doğru sürüklendiğini hissedip isyan eder, evlilik için erken olduğunu diretir, tek isteği kendi olabilmek ve hayallerini gerçekleştirmektir..

ALİ (KEREM BURSİN)

Küçük yaşta annesini kaybetmiş, gemilerde aşçılık yapan Rauf tararından büyütülmüş. O zor hayat içinde kendini çok iyi yetiştirmiş bir genç, bir çok dil biliyor , Hayatında, hem anne, hem baba olarak bellediği Rauf’dan başka kıymet verdiği kimse yok. Boksa meraklı.

<< >>
1,684
 
 
1
0

Ekleyen / 11 Oca 2017 tarihinde yayınlandı Dizi: Bu Sehir Arkandan Gelecek izle

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor