Poyraz Karayel 74. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...


Poyraz Karayel 74. Bölüm, Poyraz Karayel 74. Bölüm tek parça,Poyraz Karayel, Poyraz Karayel Son Bölüm, Poyraz Karayel izle

Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanında Çınar’dan soğuk kanlı hareketPoyraz Karayel yayınlanan 74. bölüm fragmanıyla izleyicilere tansiyon dozu yüksek bir bölüm yaşatacak. Ekranların herkes tarafından ilgiyle takip edilen ve sevilen dizisi Poyraz Karayel çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekranlarda olacak. İzleyicilere ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümüne damga vuran dakikalar yaşanacak. Dizinin yeni bölümünde Çınar, Ayşegül ve Poyraz’ı ortadan kaldırabilecek mi? İşte, Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanıyla sizlerle.

Kanal D ekranlarının başladığı günden itibaren izleyicilerin nefesini kesen dizisi Poyraz Karayel yeni bölümüyle bomba gibi geliyor. Heyecan seviyesi yüksek olan dizi Poyraz Karayel, yeni bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Aşk ve gizem dolu dizinin yeni bölümünde hareketli dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Ayşegül, Poyraz ve Sinan yepyeni bir hayata adım atarlar. Ama İsa’nın Taşkafa ile ilgili öğrendiği gerçek Poyrazların hayatını da etkileyecektir. İşte, Poyraz Karayel 74. bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Poyraz, aradıkları ismin Nevra olduğunu ortaya çıkarmıştır. Artık kendisine göre daha fazla ajanlık görevine devam etmesinin gereği yoktur. Poyraz istifa eder.
Ayşegül, Poyraz ve Sinan yepyeni bir hayata adım atarlar. Ama İsa’nın Taşkafa ile ilgili öğrendiği gerçek Poyrazların hayatını da etkileyecektir. İsa’nın öfkesini Poyraz bile dindiremeyince, İsa geri dönüşü zor bir hata yapar.

Eda Kerem’i son anda kaçırmayı başarır. Herkesin peşinde olduğu Kerem, onu kaçıran Eda’ya, hayatını altüst edecek bir bilgi verir. Ayşegül’ün ihanetine şahit olan Çınar ise yıkılmıştır. Nevra, dağılmış Çınar’ı ayağa kaldırıp öfkesini, hak edenlere yöneltmesini sağlar. Çınar ihanetin bedelini ödetmek için Hikmet sandığı Poyraz’ı ve Ayşegül’ü ortadan kaldırmaya karar verir ve hemen harekete geçer. Poyraz ve Ayşegül ise onlara doğru yaklaşan tehlikenin farkında bile değildir…

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Poyraz, kurnaz planıyla Kerem’i kıstırmış ama oyun henüz bitmemiştir. Ayşegül ise yaşadıklarının ardından gözyaşları içinde Poyraz’ın yanına koşar. Çınar, Ayşegül’le yüzleşirken Ayşegül’ün Nevra’nın tehditiyle ona döndüğünü öğrenir. Ama Nevra, Ayşegül’le ilgili çok daha büyük bir gerçeğe şahit olacaktır.

Zülfikar ise hayatının en önemli kararını verip Meltem’le konuşmanın yolunu ararken büyük bir sürprizle karşılaşır. Nevra Mümtaz’ı kullanarak büyük planını uygulamaya başlar. Poyraz ise Nevra’yı keşfetmeye yaklaşırken, Ayşegül’le de yeni bir hayata başlamanın adımlarını atmaktadır. Ama ikisi de onlara doğru yaklaşan büyük tehlikenin farkında değildir.

<< >>
636
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 28 Ara 2016 tarihinde yayınlandı Dizi: Poyraz Karayel izle

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor