Poyraz Karayel 73. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...

Sayfalar: Fragmanı HD Tek Parça izle


Poyraz Karayel 73. Bölüm, Poyraz Karayel 73. Bölüm tek parça,Poyraz Karayel, Poyraz Karayel Son Bölüm, Poyraz Karayel izle

Poyraz Karayel 73. yeni bölüm fragmanında Nevra şeytanlık yapıyor!Poyraz Karayel 73. bölüm fragmanı izleyenleri derinden etkileyecek. Tek istediği sadece biraz huzur olan Ayşegül, artık dayanma eşiğinin üzerine çıkıyor. Poyraz Karayel 73. bölüm fragmanında aşkı için her şeyi yapabilecek düzeyde olan Ayşegül, Poyraz için sadakatini Çınar’ın annesi Nevra’ya katlanarak gösteriyor. İşte yeni bölümde Çınar’ın sinsi planlarını uygularken göreceğimiz Poyraz Karayel 73. bölüm fragmanı ve detayları

Poyraz Karayel yayınlanan yeni bölüm öncesi 73. bölüm fragmanında izleyenler ekran başına kilitlenecek. Kanal D ekranlarının herkes tarafından vazgeçilmez dizisi haline gelen Poyraz Karayel yeni bölümüyle çarşamba akşamı ekranlarda olacak. Heyecan dolu dizinin yeni bölümüne Çınar’ın gerçekleştirdiği plan damgasını vuracak. Yeni bölümde Ayşegül yaşadıklarının ardından gözyaşları içinde Poyraz’ın yanına koşar. Çınar, Ayşegül’le yüzleşirken Ayşegül’ün Nevra’nın tehditiyle ona döndüğünü öğrenir. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Poyraz Karayel 73. bölüm fragmanıyla sizlerle.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Poyraz, kurnaz planıyla Kerem’i kıstırmış ama oyun henüz bitmemiştir. Ayşegül ise yaşadıklarının ardından gözyaşları içinde Poyraz’ın yanına koşar. Çınar, Ayşegül’le yüzleşirken Ayşegül’ün Nevra’nın tehditiyle ona döndüğünü öğrenir. Ama Nevra, Ayşegül’le ilgili çok daha büyük bir gerçeğe şahit olacaktır.

Zülfikar ise hayatının en önemli kararını verip Meltem’le konuşmanın yolunu ararken büyük bir sürprizle karşılaşır. Nevra Mümtaz’ı kullanarak büyük planını uygulamaya başlar. Poyraz ise Nevra’yı keşfetmeye yaklaşırken, Ayşegül’le de yeni bir hayata başlamanın adımlarını atmaktadır. Ama ikisi de onlara doğru yaklaşan büyük tehlikenin farkında değildir.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Poyraz, Eda’nın ihanetiyle sarsılırken Eda, Kerem’i kurtarmak için Halil’i kaçırır ve bir kovalama başlar. Bu sırada Çınar, Meltem vasıtasıyla Poyraz’a çok yaklaşmıştır. Poyraz farkında olmasa da kimliğinin ortaya çıkma riskiyle karşı karşıyadır. Bahri ise, Ayşegül’ün eve dönüş kararını sorgularken suçluluk duygusuyla mücadele eden Despina Ayşegül’ün sırrını öğrenir.

Poyraz ve Ayşegül, Nevra’nın elindeki görüntüleri almak için plan yaparken, Sinan’ın kendi başına giriştiği iş onları yeni bir krizin içine sokar. Çınar’ın, Poyraz’ın kimliğine iyice yaklaştığını fark eden Ayşegül, buna engel olmak için Çınar’a yakın davranmaya başlar. Ama, bu onu hiç istemediği durumlara sokacaktır. Eda, Mümtaz’a yakalanır. Ancak Eda’nın, Kerem’i kurtarmak için pes etmeye niyeti yoktur. Bunun için Poyraz’ı rehin alarak tekrar harekete geçer.

<< >>
1,193
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 21 Ara 2016 tarihinde yayınlandı Dizi: Poyraz Karayel izle

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor