Kırgın Çiçekler 67. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...

Sayfalar: Fragmanı Part 1 Part 2 Part 3Kırgın Çiçekler 67. Bölüm, Kırgın Çiçekler 67. Bölüm tek parça, Kırgın Çiçekler Son Bölüm, Kırgın Çiçekler izle

Kırgın Çiçekler 67. bölüm fragmanında Meral’den şok karar: İntihar ediyorKırgın Çiçekler 67. bölüm fragmanı ekranlardaki yerini aldı. Yetimhanede yetişen bir grup genç kızın yaşadıkları zorlukları ekrana taşıyan Kırgın Çiçekler’in yeni bölümünde Meral, Mert’e zarar verdiği gerekçesiyle cezaevine düşüyor. Hayallerinin yarım kaldığı düşüncesiyle hayatını sonlandırmaya karar veriyor. Peki, yeni bölümde başka neler yaşanacak? İşte, Kırgın Çiçekler 67. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ilk ipuçları

Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Dram yüklü dizinin bu akşam yayınlanacak olan 67. bölümünde Mert’e zarar veren Meral, Mert’in annesinin şikayeti üzerine cezaevine konuluyor. Öte yandan Nazan ve Defne cephesinde ise başka bir kriz çıkıyor. Peki, Nazan’ın vereceği sürpriz karar ne? Kırgın Çiçekler 67. bölümünde intihara kalkışan Meral, ölecek mi? İşte, Kırgın Çiçekler 67. bölüm fragmanı ve yeni bölümün kısa bir özeti!

Geçtiğimiz hafta Mert’ten kendine korumak isterken ona zarar veren Meral, apar topar tutuklanır ve cezaevine konulur. Tüm gençliğini artık cezaevinde geçireceğini düşüncesiyle kahrolur ve hayatını sonlandırmaya karar verir. Peki, Meral ölecek mi? İşte, Kırgın Çiçekler 67. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacak diğer gelişmeler!

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Camların üzerinde yığılıp kalan Mert hastaneye kaldırılır. İstemeden Mert’e zarar veren Meral ise polisi suçsuzluğuna ikna edemez ve tutuklanır. ı kurtarmak için karşı dava açar. Kızlar, Meral için endişelenmektedir. Eylül annesini görebilmek için her yolu denerken, Kemal, Mesude’yi koz olarak kullanır. Sadullah ve Zehra yıldırım nikâhı yapmaya karar verir. Songül çaresiz, yeni hayatına alışmak zorundadır. Nazan, Defne’nin kendisinden oldukça yaşlı bir erkekle samimi olduğunu görünce işler çığırından çıkar. Nazan, Defne’ye ders vermek için onu yetimhaneye bırakmaya karar verir.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kırgın Çiçekler dizisinin geçtiğimiz hafta ekrana gelen 66. bölümünde Mesude yatağa mahkûm halde, Eylül’ün çığlıklarını duydu. Eylül korkuyla annesine sığındı. Mesude, Kemal’in gerçek yüzünü görür .Songül, Zehra’ya karşı şüphe doluydu Sadullah, Songül ve Zehra arasında kalır. Kızlar, Mesude ve çocukları Kemal’in eziyetinden kurtarmak için bir plan yaptı. Zehra’nın olayı öğrenmesiyle işler karıştı. Mert’in çıkma teklifiyle havalara uçan Meral, Mert’i aslında hiç tanımadığını acı bir şekilde anladı.

<< >>
462
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 16 Oca 2017 tarihinde yayınlandı Dizi: Kırgın Çiçekler izle

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor