Kırgın Çiçekler 64. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...

Sayfalar: Fragmanı Part 1 Part 2 Part 3Kırgın Çiçekler 64. Bölüm, Kırgın Çiçekler 64. Bölüm tek parça, Kırgın Çiçekler Son Bölüm, Kırgın Çiçekler izle

Kırgın Çiçekler 64. bölüm fragmanında korkunç kaza Kırgın Çiçekler’in bugün yayınlanacak yeni bölümü öncesi yayınlanan fragmanlar hem heyecanlandırdı, hem de büyük bir merak uyandırdı. Yetimhanede yetişen kızların öyküsünü ekrana taşıyan Kırgın Çiçekler 64. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Duygu yüklü dizinin bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde Mesude’nin geçirdiği kaza damga vuracak. İşte, Kırgın Çiçekler 64. bölüm fragmanı!

dizisinin yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş sürerken yayınlanan fragmanla merak dozu daha da arttı. Yetimhane kızlarının başından geçen olayları ele alan dizi bu hafta 64. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Bu akşam yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler yeni fragmanında bir ismin kötürüm olacağı ortaya çıkıyor. Peki, bu isim kim? İşte, Kırgın Çiçekler yeni fragmanı ve daha fazlası!

Geçtiğimiz haftaki Kırgın Çiçekler bölümünde tam babasıyla yeni bir düzen kuracakken yeni komşuları yüzünden başı belaya giren Songül ve ona yardıma gelen kızlar, yeni bölümde namlunun ucundan kurtulmaya çalışırken devreye polis girince işler iyice çığrından çıkıyor.

YENİ BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR

Kızlar, Güney, Zehra ve Sedef ölümle burun buruna gelir. Evden silah sesleri ve çığlıklar duyulunca dışarıda bekleyen Sadullah, Serkan, Toprak ve Feride korku içinde kalır.Nazan, Kemal’in Defne’yi rahatsız ettiğini anlayarak ona tuzak kurar. Mesude, karnındaki bebeği doğurmak istemez. Düşük yapmak için uğraşırken kaza geçirir. Kızlar, yurtta Songül’ün yokluğuna alışmakta zorlanırlar. Hastaneye koşan Eylül, annesinin kötürüm kaldığını öğrenir.

<< >>
608
 
 
1
0

Ekleyen / 19 Ara 2016 tarihinde yayınlandı Dizi: Kırgın Çiçekler izle

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor