Kara Sevda 51. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...

Sayfalar: Fragman Part 1 Part 2 Part 3


Kara Sevda 51. Bölüm, Kara Sevda 51. Bölüm tek parça, Kara Sevda Son Bölüm, Kara Sevda izle
Kara Sevda dizisinin 50. bölüm bu akşama sitemizde canlı olarak yayınlanacaktır. iyi seyirler.

Kara Sevda 51. bölüm 2. fragmanında Deniz kaçırılıyorKara Sevda yeni bölümü için nefesler tutuldu, entrika dozu yüksek dizi bu akşam 51. bölümüyle kaldığı yerden devam edecek. Kemal ve Emir’in savaşının gölgesinde gel gitler yaşayan Nihan, Kemal’in itirafıyla sarsılıyor. Emir’in her geçen gün daha da bağlandığı Deniz kaçırılıyor. Peki, Kara Sevda 51. bölümünde başka neler yaşanacak? Deniz’i kim kaçırdı? İşte, bu akşam yayınlanacak Kara Sevda 51. bölüm fragmanları ve detaylar!

Kara Sevda yeni bölüm öncesi yayınlanan fragmanlarıyla merak uyandırdı. Ekran macerasına bir haftalık ara verdikten sonra bu akşam izleyicileriyle buluşacak olan Kara Sevda’nın ilk fragman görüntülerine Kemal ve Nihan’ın yakınlaşma görüntüleri damga vururken 2. fragmanda Kemal’in maskeli hali şaşırttı. Peki, Kemal varlığından yeni haberdar olduğu kızına kavuşabilecek mi? İşte, Kara Sevda 51. bölüm fragmanları

İddialı sahneleriyle hafızalara kazınmayı başaran Kara Sevda’nın ekrana gelen son bölümünde Emir ve Kemal savaşı iyiden iyiye kızışırken; Deniz ile ilgili sürpriz bir karar alan Nihan, Emir’in kötü sürpriziyle büyük bir şok yaşamıştı. Finalde ise uzun süredir beklenen şey olmuş, ipuçlarını takip eden Kemal, Deniz’in kendi kızı olduğunu öğrenmişti. Son bölümün ardından Kemal’in yapacaklarını merak eden izleyiciler, Kara Sevda 51. bölüm fragmanları için sabırsızlanmıştı. Kara Sevda yeni bölüm fragmanlarında Kemal’in öğrendiklerinden sonra yapacaklarına dair önemli tüyolar var! İşte, günlerdir büyük bir heyecanla beklenen yeni fragmanda öne çıkan detaylar ve son bölümde yaşananlar

Kara Sevda 51. bölümünde en büyük soru işareti; Kemal kızına kavuşabilecek mi? Emir’in uçurumda Deniz’i kullanarak Nihan’a verdiği acı ders, kızını kaybedilme gerçeği, Nihan’ı her ne pahasına olursa olsun sırrını saklamaya iter. Kemal ise Zeynep’in kendisine getirdiği Deniz’in fotoğrafıyla birlikte artık şüphelerini netlemeden durmayacaktır. Kemal için dünya durur; gerçeği ortaya çıkarmak hayatının en önemli amacına dönüşür.

Kemal, Nihan’la karşı karşıya geldiğinde, Nihan’ın yaraları henüz çok tazedir. Hayatlarındaki bütün acımasızlıklara rağmen, aşk ikisinin de tek merhemidir. Nihan, iyileşmek ister gibi Kemal’e sığındığında, Kemal gerçeğe giden yolun kendi çabalarından geçeceğini anlar. Babalık testi yaptırabilmesi için gerekli olan örneği Deniz’den almak için Leyla’yla işbirliği yapar. Leyla örnek almak için Deniz’in yanına geldiğinde Emir de planını çoktan yapmıştır. İki düşmanın savaşında, her hamlenin bir karşılığı olur. Ne Kemal, ne Emir pes eder. Bir tarafta Kemal’in gerçeklere yaklaşmasını, diğer tarafta Emir’in sıcak nefesini ensesinde hisseden Nihan ise kızını bu soğuk savaştan korumak için elinden geleni yapar. Kemal, Deniz’le ilgili gerçeği elinde tuttuğunu düşündüğünde, Asu’nun varlığı Kemal’in yolunda zorlu bir viraj olarak belirecektir.Kılıçlar çekildiğinde, Kemal, Deniz’den kendi elleriyle örnek almak için Emir’in evine gizlice girmeye karar verir. Kemal, kızına kavuşmak için Emir’in önüne hayatını bile koymaya hazırdır.

<< >>
718
 
 
2
2

Ekleyen / 11 Oca 2017 tarihinde yayınlandı Dizi: Kara Sevda izle

Kara Sevda 51. Bölüm izle

, , ,

Kara Sevda izle
diziizleson.com

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor