İçerde 14. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...

Sayfalar: Fragmanı Part 1 Part 2 Part 3İçerde 14. Bölüm, İçerde 14. Bölüm tek parça, İçerde Son Bölüm, İçerde izle

İçerde 14. yeni bölüm fragmanında beklenmedik kişiden inanılmaz itiraf!İçerde 14. yeni bölüm fragmanında Celal köşeye sıkışmışken birdenbire avantajlı konuma düşüyor. İçerde 14. bölüm fragmanında kendisini patron olarak tanıtan Sarp, kimliğinin deşifre olmasıyla karşı karşıyadır. İçerde 14. bölüm fragmanında Celal’in bile bu kadar cesarete anlam veremediği patron kimdir? Sarp olduğu Alyanak tarafından mı ortaya çıkarılacaktır? İşte Mert ve Yusuf müdürün arasındaki görev devri diyalogu ve detaylı bilgiler

İçerde 14. yeni bölüm fragmanında akıllar bulanacak, işler olabildiğince karışacak. Patron Umut adı altında Celal ile mücadeleye yeni bir soluk getiren Sarp, İçerde 14. son bölüm fragmanında büyük bir hatanın eşiğindedir. Çünkü işler düşündüğü gibi gitmemektedir. Bu durum onu oldukça zor bir sürecin içerisine sokacaktır. İçerde 14. bölüm fragmanının bir diğer konusu ise Yusuf müdürün istifa ederek tüm dosyayı Mert’e devrediyor olmasıdır. Peki Celal bu dosyanın içeriğini öğrenecek midir?

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Celal, Melek’in öz kızı olduğunu bilen tek kişinin “Patron” denen adam olduğunu ve patronun da Coşkun’la bağlantısı olduğunu düşünüyordur. Mert, Celal’e Yusuf Müdür’ün istifa ettiğini söyler. Celal sebebini merak eder. Mert’e gelişmelerden haberdar olmak istediğini söyler. İstifa dilekçesini veren Yusuf, gizli polis Sarp’ın dosyasını Mert’e devretmek üzeredir. Celal ve adamları patronun izini sürmeye devam ediyorlardır. Füsun, Melek’e yaptıklarından dolayı teşekkür etmek için evine yemeğe davet eder. Sarp’ın Patron Umut planı zannettiği kadar kolay sonuca ulaşamayacaktır. Bu tehlikeli oyunun bir bedeli olacaktır…

Yusuf müdür Mert’e Sarp ile ilgili olan her şeyin yer aldığı malum dosyayı teslim edecektir. Bu teslimat gizlidir ve Mert’in kimseye söylememesi gerekmektedir. Fakat Yusuf müdür Mert’in Celal’in adamı olduğunu bilemez ve dosyayı verir. Diğer taraftan Köstenceli ailesinin patronu olan Sarp, Celal’i bitirme konusunda sabırlıdır. Celal’in durumdan haberi dahi yoktur. Ta ki Alyanak kendisine bu durumu ispiyonlayana kadar.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Mert, Celal’in kendisinden ve Melek’ten sakladığı bazı gerçekler olduğunu düşündüğü için Celal’e bir oyun oynayıp Coşkun’muş gibi Celal’e mesaj attı. Mert de buluşma noktasına gidip ona da mesaj geldiğini ve Coşkun’un gerçekten yaşadığını ve onu gördüğünü söyledi. Celal, Köstenceli’nin mallarıyla ilgili sevkiyatı polise ihbar edenlerin kimler olduğunu öğrendi. Bu süreçte karşısına çıkan avukat, Celal’e “patron” diye bahsettiği kişinin Köstenceli’den boşalan yere geçeceğini söyledi. Ailesi olduğunu öğrenen Mert, Coşkun’un izini sürmeye devam etti. Coşkun ise yeni planlar kurma peşinde Metin’in evinin adresini buldu. Celal Mert’e ulaşamayınca evine gitti ve her şeyi anlatacağını söyleyip, Melek’in onun öz kızı olduğunu söyledi. Yusuf Müdür, Sarp ile buluşup görevinden istifa ettiğini ve Mert’e bu gizli görevi devredip kabul ederse birlikte çalışacaklarını iletti. Mert’in Coşkun’un evini bulup onu beklediği ve avukatın Leyla ile birlikte “patron”un yanına gittiği heyecan dolu final sahnesinde avukat’ın “Her şey istediğiniz gibi Umut Bey” dediği ve patronun Sarp olduğunun anlaşıldığı anlar izleyenleri ekran başına kilitledi.

<< >>
516
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 19 Ara 2016 tarihinde yayınlandı Dizi: İçerde

İçerde 14. Bölüm izle

, , ,

İçerde
diziizleson.com

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor