Hayat Şarkısı 36. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...

Sayfalar: Fragmanı HD Tek Parça izleHayat Şarkısı 36. Bölüm, Hayat Şarkısı 36. Bölüm tek parça, Hayat Şarkısı Son Bölüm, Hayat Şarkısı izle

Hayat Şarkısı son bölümden sonra yayınlanan fragmanda şok eden sözlerHayat Şarkısı son bölümünün etkisi sürerken yayınlanan yeni fragmanlar kötü sürprizlerin sinyalini verdi. Hayat Şarkısı 36. bölümünde son yaşanılanları kaldıramayan Kerim Çılgına dönüyor; Hülya ise bebeğini kaybetme tehlikesi yaşıyor! Cem’in başına gelenler ise Cevher Ailesi’ni zor durumda bırakıyor. Hayat Şarkısı 26. bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar detayda!

HAYAT ŞARKISI 36. BÖLÜM FRAGMANI

Hayat Şarkısı macerası her geçen gün daha da şaşırtan sahneleriyle devam ediyor. Kanal D’nin sevilen dizilerinden olmayı başaran Hayat Şarkısı 36. bölüm fragmanlarıyla takipçilerini heyecanlandırdı. Cem’in başına gelenlerin hesabı Cevher Ailesi’nden soruluyor. Kerim ve Hülya cephesinde ise sert rüzgarlar esiyor. Öğrendiği gerçeklerin ardından sarsılan Kerim, sonunda patlıyor. Yaşadıklarına dayanamayan Hülya’yı kötü bir sürpriz bekliyor. Kerim, Hülya’dan ayrılma kararı mı alıyor? Hülya, Kerim’in kafasındaki düşünceleri değiştirebilecek mi? İşte, Hayat Şarkısı 26. bölümünden ilk görüntüler ve son bölüm detaylar…

Cem’in esrarengiz bir kazaya kurban gitmesinin yankıları sürerken, Cevher erkekleri aileye yöneltilebilecek olası suçlamalar için ardı ardına tedbirler almaktadır. Öte yandan Zeynep Hüseyin’le arasındaki buzlar Hülya’nın tavsiyeleriyle erirken, Hülya ile Kerim arasındaki gerilim gittikçe artmaktadır. Bu arada gittikleri otelde keyifli bir tatil geçirmeye hazırlanan Cevher Ailesi’nin temelleri ardı ardına gelen kötü haberlerle kökünden sarsılacaktır. Kerim ile Hülya’nın arasındaki gerilim giderek artıyor; Cevher Ailesi kötü bir haberle sarsılıyor!

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Hülya fidye karşılığı teslim edilen çocuğun Bahar olmadığını fark edince çaresiz kalıp Bayram’dan yardım ister. Kerim ise, yakaladığı ipucunu takip ederek şoke edici bilgilere ulaşır. Bu arada ödenen fidye parası da esrarengiz bir şekilde geri dönmüş ancak Bahar halen kayıptır. Bütün aile sağ salim Bahar’ı bulma telaşındayken Cem’e ne olduğunun ortaya çıkması ile Hülya’nın endişelerini kat kat arttıracaktır.

<< >>
1,021
 
 
2
1

Ekleyen / 27 Ara 2016 tarihinde yayınlandı Dizi: Hayat Şarkısı izle

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor