Gülümse Yeter 22. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...

Sayfalar: Fragmanı HD Tek Parça izleGülümse Yeter 22. Bölüm, Gülümse Yeter 22. Bölüm tek parça,Gülümse Yeter Son Bölüm, Gülümse Yeter 22. Bölüm Canlı izle

Gülümse Yeter 22. bölüm fragmanında Ahmet her şeyi anlatacak mıdır?Gülümse Yeter yayınlanan 22. bölüm fragmanında izleyenler oldukça heyecanlı sahnelere şahitlik edecek. Ekranların izleyiciler tarafından oldukça beğenisini kazanan eğlenceli dizisi Gülümse Yeter yeni bölümüyle salı akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde oldukça hareketli dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Ahmet’e yakalanan Sarp ve Yasemin panik halde ne yapacaklarını bilemezler. Ahmet aynı çatı altında bu ilişkinin gizli saklı devam etmesine onay vermez. İşte, Gülümse Yeter 22. bölüm fragmanı.

Ekranların sevilen ve izlenen eğlenceli dizisi Gülümse Yeter 22. bölüm fragmanlarıyla izleyenler eoldukça heyecanlı dakikalar yaşatacak. Sevilen dizi Gülümse Yeter’in yeni bölümü salı akşamı sevenleriyle buluşacak. Dizinin yeni bölümünde ilginç dakikalar yaşanacak. Yeni bölümde Yasemin’in Ayten korkusu Ahmet’i herkese anlatmaktan vazgeçirebilecek midir? İşte, Gülümse Yeter 22. bölüm fragmanıyla sizlerle.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Gülümse Yeter”in 22. bölümünde; Ahmet’e yakalanan Sarp ve Yasemin panik halde ne yapacaklarını bilemezler. Ahmet aynı çatı altında bu ilişkinin gizli saklı devam etmesine onay vermez ve iki aileye de hemen açıklamak ister. Yasemin’in Ayten korkusu Ahmet’i herkese anlatmaktan vazgeçirebilecek midir? Gece yarısı Civanlar’a gelen sürpriz misafir, Hasan Efendi’nin unuttuğu anıları hatırlatırken evde yeni bir curcuna çıkmasına sebep olur. Evde yeni bir heyecan yaşanırken, Hasan Efendi de geçmişte verdiği kararlarla yüzleşir. Hayatının en mutlu günlerini yaşayan Gül, Seçil’den duydukları karşısında yıkılır. Kemal’in saklamaya çalıştığı sır, gizli kalmayınca Gül ve Kemal arasında tamir edilemeyecek izler bırakır. Bu izlerle Gül kendine yeni bir yol bulmaya çalışır. Yasemin’i Sarp’tan uzaklaştırmaya çalışan Cem, yeni planında Alara’nın da yardımını alır. Alara yine Sarp ile Yasemin’in arasına girmenin yolunu bulur.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

“Gülümse Yeter”in 21. bölümünde; Sarp’ın bir anda kendini Alara’nın tuzağında bulması ve Yasemin’in de olaya şahit olması aralarının tekrar açılmasına sebep olur. Ne var ki Yasemin’in Alara’dan kaçmaya niyeti yoktur. Sarp ise bu yanlış anlaşılmayı düzeltmeye çabalarken Cem’in müdahalesiyle işler iyice karşılaşır. Tekrar şoförlüğe geri dönen Hasan Efendi ilk iş gününde paraları çaldırınca itibarını kurtarabilmek için hırsızların peşine düşer. Lütfü ve Ahmet de Hasan Efendi’yi bu macerada yalnız bırakmazlar. Yeni Nermin’in eğlenceli halleri, mutfaktan eksik olmayan yemekler evdekileri mutlu eder, komşular bile Nermin’in bu yeni halinden memnun olur. Tahtını Nermin’e kaptırmak istemeyen Ayten, bu durumdan rahatsız olmaya başlayınca Nermin’i eski haline döndürmek için çareyi her derde deva Neriman’da arar. Kemal’in sürpriziyle endişelerinden kurtulmaya çalışan Gül, Seçil’in tekrar hayatlarına girmeye çalışmasıyla ne düşüneceğini bilemez hale gelir. O sırada Seçil’den duyduklarıyla şok yaşayan Kemal; içinden çıkılamaz bir durumda kalır.

<< >>
91
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 27 Ara 2016 tarihinde yayınlandı Dizi: Gülümse Yeter izle

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor