Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm, Diriliş Ertuğrul 72 tek parça, Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm fragmanı, Diriliş Ertuğrul Son Bölüm, Diriliş Ertuğrul canlı izle, Diriliş Ertuğrul izle

Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanında nefes kesti! Ertuğrul Bey’in kararı…
Mehmet Bozdağ imzalı Diriliş Ertuğrul 72. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul’da aksiyon dozu yüksek sahneler giderek artıyor. Ertuğrul Karacahisar’dan gelen teklife nasıl bir cevap verecektir. Diriliş Ertuğrul yepyeni bölümü ile bu akşam izleyenlerinin karşısına çıkıyor.

Fantastik ve aksiyon dolu bir senaryoyla seyirci karşısına çıkan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni bölümü için heyecan dorukta. Zengin oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Diriliş Ertuğrul 72. bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul’da bu hafta altın madenine baskın yaptıran Ural, beklemediği bir olayla karşı karşıya kalır. Ertuğrul son anda yetişerek Haçaturyan’ı kurtarması tüm dengeleri değiştirir!

Diriliş Ertuğrul 72. bölümü ile 11 Aralık Çarşamba akşamı saat 20:00’da TRT1’de.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 72. BÖLÜM FRAGMANI

Duygu ile akıl arasında

Sinsi planlarına ara vermeden devam eden Ural son olarak Karakoncolos’u kullanarak yaptırmıştır. Baskın gerçekleşmiş fakat Ertuğrul son anda yetişerek Haçaturyan’ı kurtarmıştır. Şimdi bütün deliller Ural’ı işaret etmektedir. Peki, Ertuğrul Bey’in tutumu ne olacaktır?

Bitmeyen sinsi oyunlar

Hanlı Pazar Ertuğrul Bey tarafından fethedilmiş, pazarın ticareti Müslümanca bir anlayışla yürütülmeye başlamıştır. Fakat etraftaki şer ocakları bu durumdan memnun değildir. Bu kişiler sinsi planlarla Ertuğrul Bey’in kurduğu bu yapıyı yıkmak için neler yapacaktır? Bölgedeki eşkıyaların hamlelerini bir bir bertaraf eden Ertuğrul, Karacahisar kalesinden gelen beklenmedik habere karşı nasıl bir hamlede bulunacaktır? Sultan Alaattin’in civarda sulhu tesis etmekle görevlendirdiği Ertuğrul Bey içine düştüğü zor durumlarda nasıl bir strateji uygulayacaktır?

Aşkın dönüşümü

Ertuğrul’un evlilik teklifini reddetmesiyle onuru kırılan Aslıhan’ın aşkı bir anda kine dönüşecektir. Onun bu halini fark eden Çolpan bu fırsattan nasıl istifade edecektir? İki oba kadınlarının çalıştığı kilimhanede işler nasıl devam edecektir?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL KATAR’DA YAYINLANACAK!

TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi ‘Diriliş Ertuğrul’, 16 Ocak’tan itibaren Katar’da izleyicilerle buluşacak. Başrolde Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi, Arapça olarak Qatar TV’de ekranlara gelecek. Katar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Bin Hamad, Twitter hesabı üzerinden fenomen yapımın, 16 Ocak itibari ile Qatar TV’de Arapça olarak yayınlanacağını duyurdu.

TRT Genel Müdürü Şenol Göka, geçtiğimiz yıl yaptığı bir açıklamada, 60 civarında ülkeden yatırımcıların, ‘Diriliş Ertuğrul’un kendi ülkeleriyle ilgili yayın haklarını satın almak için kendilerine başvurduğunu belirtmişti.

<< >>
1,429
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 11 Oca 2017 tarihinde yayınlandı Dizi: Diriliş Ertuğrul izle

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor