Bana Sevmeyi Anlat 16. Bölüm

Lütfen Bekleyiniz...

Sayfalar: Fragmanı Part 1 Part 2 Part 3



Bana Sevmeyi Anlat 16. Bölüm,Bana Sevmeyi Anlat 16 tek parça, Bana Sevmeyi Anlat 16. Bölüm fragmanı,Bana Sevmeyi Anlat Son Bölüm,Bana Sevmeyi Anlat canlı izle,Bana Sevmeyi Anlat
Bana Sevmeyi Anlat 16. yeni bölümde Alper ile Leyla aşkı zora giriyor!
Bana Sevmeyi Anlat 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox Tv’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı dizi Bana Sevmeyi Anlat’da Alper ve Leyla aşkında zor zamanlar devam ediyor. Leyla tarafında Haşmet’in baskıları, Alper tarafında ise Berna’nın baskıları çifte zor anlar yaşatıyor. Bana Sevmeyi Anlat her Pazartesi saat 20:00’de izleyici ile buluşuyor
Pazartesi akşamları ekrana gelen Bana Sevmeyi Anlat 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu hafta ekrana gelecek olan Bana Sevmeyi Anlat’da Berna, Leyla ile Alper konusunu konuşmaya gider. Öte yandan Engin, her defasında Leyla’dan vazgeçmesi konusunda Alper’i uyarır. Bana Sevmeyi Anlat 16. yeni bölüm fragmanı ile Pazartesi akşamı izleyenlerinin karşısına çıkıyor.

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin başrollerinde Kadir Doğulu, Seda Bakan, Dolunay Soysert, Kadir Çermik, Mustafa Üstündağ, Mahperi Mertoğlu yer alıyor.

BANA SEVMEYİ ANLAT 16. BÖLÜM ÖZETİ

Alper ve Engin yüzleşmesinde Alper beklemediği bir tepkiyle karşılaşır. Bu durum Ezgi ve Leyla arasında gerilime neden olur. Onur’un Çiçek’i almasıyla deliye dönen Berna taktik değiştirir, hem Onur’la hem de Leyla ile ilgili yeni planları vardır.

BANA SEVMEYİ ANLAT 16. BÖLÜM FRAGMANI
Eylül, Burak’a haksızlık ettiğini düşünürken, Burak Simge’nin tuzağına düşer. Haşmet ise kilit isme ulaşmıştır, Alperler için tehlike çanları çalmaktadır. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!
ANA SEVMEYİ ANLAT SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Leyla ile Alper Haşmet gözaltına alındığı için mutludur. Fakat gözden kaçırdıkları şey Haşmet’in yaş tahtaya basmayacağıdır. Ezgi ise Engin’i uyarmak için harekete geçer ancak geç kalmıştır… Alper ve Leyla aşklarının önlerindeki engeli aşmaya çabaladıkça daha da köşeye sıkışmaktadır.

Canan yaptığı araştırmada Leyla’nın kızı olduğunu öğrenir. Bundan sonraki hamlesi için cesarete ihtiyacı vardır. Berna, Onur’dan kurtulmak istese de Onur’un saplantılı aşkı başına bela olacaktır. Bana Sevmeyi Anlat yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

<< >>
544

Bu video için açıklama girilmemiş.

Henüz Yorum Bulunmuyor